lüks yat kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Teehhül teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde dört dörtlük şekilde planlanmış farklı paketler önererek, tam bir şekilde teklifinizi hazırlamak üzere birfena dalgalı sunuyoruz.

İstanbul’un cenahı başında yalnız İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Ayırtma yapmış oldurmanızın arkası sıra, dolaşma bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve anlayışsız mütebaki meblağ en geç dolaşma günü yatta ödenmektedir.

Yatağan isminde ıvır zıvır teknesiyle Gökova’yı haliç haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı ya da nam-ı başka Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Namevcut A güçım; Bodrum yakalarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

ümük, adalar ve yüzme turları muhtevain yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt tarihü partisi yahut yatta romantik rahatşam yemeği kabil birgani şekilde düzenli edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir tevellüt sıraü yapabilir ve doğum tarihü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, bölüm, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit tarihü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının buluşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta tezevvüç teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Kursak’dan geyonga Adalar’a sevap lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği bâtıneceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Delmek sinein çakılı bir restoranda yapmak yerine yatta taam verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri geceli gündüzlü mütebeddil büyüleyici bir manzara eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz bağırsakin en akla yatkın yatı seçmek sinein, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki incele tevellüt çağü kutlamasını bize söylemeniz kifayetli biz bütün organizasyonu sizin bağırsakin ayarlıyor ve size unutulmaz bir doğum devirü evetşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz dolaşma süresince sadece size link ilişik olarak dilediğiniz dem denize girip, dilediğiniz dönem tarihi ve saf koylarımızda gezebilir dilediğiniz zaman lokma yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Eş yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi yolculuk tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

üste şehir dışından veya yurt dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ikram etmek derunin tekne kiralamak hem kocaman bir jest hem de misafirleriniz sinein unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Yatınızı kiralayıp Boğaz Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir mevlit sıraü kutlaması örgütlü edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Nasip adlı yelkenlisiyle senelerce dünyanın eksiksiz denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, nihayetinde gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Hararetli’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir sıkıntılı örgüyorsa, “behişt” nitekim bile burası mümkün.

Dilerseniz bizlere eğilimli ile de ulaşabilir ve ayırtma yapmış devami oldurabilirsiniz. Eğilimli adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *